SERWIS

To co robimy dla Państwa , oferując bogaty asortyment profesjonalnej aparatury radiofonicznej to tylko połowa naszej działalności , naszym zadaniem profesjonalne podejście do tematu to przede wszystkim profesjonalny serwis dla oferowanej aparatury, i tego się trzymamy od wielu lat , bez tego ani rusz !.

Nie wyobrażalnym jest sprzedaż zaawansowanej technologii bez zapewnienia nabywcy profesjonalnego serwisu gwarancyjnego jak i po gwarancyjnego , naszym zdaniem taki serwis to podstawa profesjonalizmu firmy.

Cały czas z myślą o naszych klientach modernizujemy zaplecze techniczne naszego serwisu , kupując odpowiednią aparaturę pomiarową i diagnostyczną , tak aby jakakolwiek usterka mogła być w sposób szybki i sprawny zidentyfikowana a także usunięta a do tego potrzebny jest wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny i oczywiście właściwy personel.

Stale rosnąca wysoka jakość usług kurierskich pozwalana sprawne dostarczanie towaru od dostawcy do użytkownika , zdarza się jednak że „w drodze” coś się wydarzy i przesyłka dotrze do klienta uszkodzona. W tej sytuacji nasza firma za każdym razem po otrzymaniu sprzętu od producenta dokonuje jego sprawdzenia w naszym serwisie , po to aby przyszły użytkownik nie był zaskakiwany po otwarciu pudełka nie miłą niespodzianką.

Staramy się dla Państwa aby nasz magazyn serwisowy był na stałe wyposażony w niezbędne elementy i podzespoły elektroniczne niezbędne do napraw ale także żeby na półkach znajdował się towar handlowy dla naszych klientów chociaż w minimalnej ilości ale…. zawsze !

Nasz serwis to także małoseryjna produkcja niektórych elementów wyposażenia studiów radiowych jak i elementów wyposażenia telekomunikacyjnego na potrzeby audio dla CCTV.